Witamy w zapomnianym świecie ukrytych miejsc w pięknym Bordeaux. Zabieramy Was w najwspanialszą podróż, której na pewno nie zapomnicie. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową propozycję miejsc o których wiedzą nieliczni. Odkryjemy prastary dom w mieście, powiemy Wam gdzie i którędy płynęła w mieście rzeka, nie ma w tym nic dziwnego prawda? ale ona dalej tam płynie, tylko że pod ziemią. Odwiedzimy także warsztat Bahutiera, który już nie istnieje,  a także opowiemy Wam historie rzezimieszków, którzy urzędowali niegdyś w miejscach, które dzisiaj skąpane są w kawiarniach i lokalnych restauracjach. Resztę naszych tajemniczych opowieści zostawimy dla tych, którzy zdecydują się tak jak i my na zwiedzenie tego miasta w zupełnie inny sposób.

Nasza propozycja jest idealnym uzupełnieniem podstawowej trasy po najważniejszych atrakcjach miasta, które znajdziecie poniżej 

Bordeaux najważniejsze atrakcje i porady

Nasz przewodnik po ukrytych miejscach w Bordeaux jest wyjątkową propozycją, którą trzeba mieć, będziecie zaskoczeni ile ukrytych perełek to miasto kryje w sobie a większość z nich jest tuż za rogiem, wystarczy tylko je odkryć.

Więcej ukrytych miejsc na świecie znajdziecie w osobnym temacie naszego przewodnika, który bardzo polecamy.

Sekretne miejsca na świecie

Ukryte miejsca na świecie o których wiedzą nieliczni. Poznaj niepublikowane treści, dołączysz do nas?