Sekretne miejsca w Europie – Wyjątkowo rzadka publikacja, zobacz miejsca, których nie ma na mapach ani w przewodnikach.

Promocja – Przy zakupie książki dodajemy za darmo dwa przewodniki w postaci E-booka a także wyjątkowy podkast o czarownicach z Edynburga (unikalny, niepublikowany), ale i to nie wszystko. Opowiemy Wam również o tajemnicy, która mogła rozwiązać się tylko w święta (unikalna i niepublikowana opowieść w postaci audiobooka). Do pakietu dodaliśmy również darmową przesyłkę, przygotowujemy także Waszą paczkę na prezent (na życzenie). Wartość promocji 70 zł. Więcej informacji w dalszej części artykułu.

Wybierzcie się z nami w niezapomnianą podróż do najskrytszych miejsc, które właśnie teraz otwierają przed Wami swoje bramy, odsłaniając to, co przez lata pozostawało poza zasięgiem turystów. Serdecznie zapraszamy do przedpremierowego nabycia książki, której realizacja trwała blisko pięć lat. Z przyjemnością zabierzemy Was w głębokie zakamarki zabytkowych zamków, starych bibliotek czy ukrytych warsztatów. Odkryjemy przed Wami niedostępne zakątki największych europejskich atrakcji i miejsca, których nie znajdziecie na mapach ani w przewodnikach. 80% miejsc, które znajdziecie w naszej książce ujrzą światło dzienne po raz pierwszy. Nasza wyjątkowa propozycja to prawdziwy graal dla podróżników i nie tylko. Ta wyjątkowo rzadka publikacja będzie idealnym prezentem lub elementem własnej unikalnej kolekcji.   
 
Dlaczego warto nabyć naszą publikację?
 
Jeśli zastanawiacie się czy warto kupić naszą książkę, to pozwólcie, że napiszę Wam dlaczego nasza książka jest unikalna.
 
1) Nasza książka to prawdziwe ”Secret”
 
Ile razy spotkaliście się ze stwierdzeniem, że książki określone jako ”sekretne” to tak naprawdę miejsca dostępne, a jedynie mniej znane? Takie miejsca znajdziecie na naszej stronie w formie przewodników już za 19 zł, mało tego, już za chwilę podpowiem Wam jak możecie otrzymać dwa przewodniki za darmo. Jeśli chodzi o ”naszą sekretność” to miejsca, które pojawią się w naszej książce to w 80% miejsca, o których być może usłyszycie po raz pierwszy.
 
2) Nasza książka to nie tylko teksty.
 
W naszej książce znajdziecie ponad 500 zdjęć z których większość jest unikalna, tak więc jak możecie zauważyć w naszej propozycji książkowej mamy nie tylko wyjątkowy tekst, ale również wysokiej jakości zdjęcia. Zdjęcia w tej historii mają wyjątkowe znaczenie, gdyż zrobienie wielu z nich było nie lada wyzwaniem. Więcej o naszych przygodach dowiecie się z naszego spotkania z cyklu (poza kadrem), które odbędzie się już niebawem online (sprawdzajcie nasz FB na bieżąco). 
 
3) Tekst czyli niezapomniana historia.
 
Ukłon w stronę tych, którzy widzą w tekście więcej niż tylko suchą historię i fakty. Te owszem będą, ale subtelne wplecione w tekst, który przeniesie Was wieki wstecz, ale i to nie wszystko. Każde miejsce, to zupełnie inna, nowa przygoda. Wyobraźcie sobie, że spacerujecie po lokalnym parku, mijając małe drzwi do niepozornie wyglądającego pomieszczenia. A co powiecie jeśli powiem Wam, że to właśnie tu odkryjecie największe podziemia w Bolonii. Wybierzcie sie z nami w wyjątkową podróż do miejsc, które niby nie istnieją, nawet dla lokalnych, ale wiecie co one gdzieś tam są i teraz i Wy macie wyjątkową możliwość aby się o nich dowiedzieć. 
 
4) Dla kogo przeznaczona jest nasza propozycja książkowa?
 
Otóż, w dużym skrócie dla wszystkich, choć warto napisać w tej kwestii nieco więcej. Dlaczego? Ponieważ każdy znajdzie tu coś dla siebie. Osoba, która lubi podróże, będzie miała wyjątkową możliwość poznać miejsca, o których normalnie nie dowiedziałaby się. Osoby, które lubią czytać znajdą w naszych historiach mnóstwo ciekawych historii, a także zupełnie inne spojrzenie na to wszystko co nas otacza. Mamy również nie lada gratkę dla tych, którzy lubią oglądać ciekawe zdjęcia, więc i dla tej grupy osób mamy coś do zaoferowania, zwłaszcza, że w książce znajdziemy blisko 500 unikalnych zdjęć. Polecamy także naszą propozycję książkową na prezent, gdyż duża różnorodność dodanych miejsc, pozwoli dotrzeć do różnych gustów czytających, nawet tych najbardziej wymagających. Finalnie, zachęcamy także do dodania naszej propozycji do własnej biblioteczki, szczególnie do sekcji (książki rzadkie) gdyż do takich właśnie należy nasza publikacji.
 
5) Jak książka powstała?
 
Z uwagi na wyjątkowość i trudną dostępność miejsc, autorzy pracowali nad jej powstaniem blisko 5 lat. W trakcie realizacji materiałów do książki dotarli do wszystkich tych miejsc osobiście, tworząc miejmy nadzieję wyjątkową treść. Jest nam niezmiernie miło, że teraz Ty drogi czytelniku możesz przeżyć tę wyjątkową przygodę razem z nami, do czego serdecznie zapraszamy. 
 
6) Coś dodatkowego od nas.
 
Dla wszystkich, którzy nabędą naszą książkę przed świętami, otrzymają od nas dwa darmowe przewodniki pdf z cyklu ”Off the beathen path”. Do wyboru mamy takie miejsca jak: Wenecja, Londyn, Edynburg, Glasgow, Bordeaux (wartość przewodników to prawie 40 zł), a także wyjątkowy podkast o czarownicach z Edynburga (unikalny, niepublikowany), ale i to nie wszystko. Opowiemy Wam również o historii, która mogła wydarzyć się tylko w święta (unikalna i niepublikowana opowieść w postaci audiobooka)Oferujemy również darmową możliwość wysyłania książki zapakowanej na prezent (na życzenie), wartość przesyłki do 30 zł. Warto jest kupić coś, co jest naprawdę wyjątkowe. 
 
– Jak otrzymać darmowe przewodniki? 
 
Wystarczy po nabyciu książki, napisać do nas, z e-maila użytego przy kupnie książki i powiedzieć nam jakie przewodniki sobie życzymy (email podroze.org.pl@gmail.com). Przewodniki wysyłamy w dniu zakupu.
 
Gdzie znaleźć przewodniki o których mowa powyżej?
 
 
Podcast oraz audiobook wysyłamy na email użyty przy kupnie książki ( Pliki wysyłamy w dniu nabycia książki) 
 
7) Gdzie znaleźć informacje o książce?
 
A) Bezpośredni link do kupna książki: 
 
 
B) Polecam dyskusję o książce na poniższym forum, gdzie opowiadamy nieco więcej o książce, link poniżej.
 
 
Mamy nadzieję, że nasza propozycja książkowa przypadnie Wam do gustu. W razie pytań zapraszamy do komunikacji mailowej lub na forum (link powyżej).

Ukryte miejsca na świecie o których wiedzą nieliczni. Poznaj niepublikowane treści, dołączysz do nas?