Szkocja

Cheval Old Town Chambers- Cena od 500 zł

Apartamenty położone są tuż przy Royal Mile, głównej arterii komunikacyjnej Edynburga. Cheval Old Town Chambers składa się z 50 luksusowych apartamentów, z których każdy ma unikalny kształt, z szeregiem opcji dostosowanych do Twojego pobytu. Od otwartego planu, apartamentów jedno-, dwu- i trzypokojowych po zabytkową kamienicę i penthousy z pięknym widokiem na miasto, każdy apartament jest w pełni wyposażony i zaopatrzony w luksusowe sprzęty dla Państwa wygody. Niezależnie od tego, czy zatrzymujesz się w Cheval Residence tylko na jedną noc, czy też na kilka miesięcy, możesz spodziewać się pięciogwiazdkowej obsługi i osobistego charakteru.

Sam obiekt ma duże znaczenie historyczne, położony jest u stóp Mili Królewskiej, w samym sercu Starego Miasta, w otoczeniu średniowiecznych pozostałości, które niegdyś były domem dla bogatych i wpływowych postaci miejskich z przeszłości. Należą do nich między innymi XV-wieczna dwupokojowa kamienica w Cheval Old Town Chambers. Teraz pięknie przebudowany, strona działa w celu wzmocnienia istniejących funkcji z nowoczesną architekturą i wystrojem, na unikalny i niezapomniany pobyt.

Decydując się na pobyt w apartamencie podczas wizyty w Edynburgu, będziesz miał wszystkie dodatkowe miejsca, na które zasługujesz, w bezpiecznym otoczeniu, uzupełnione przez nasz zespół dostępny 24 godziny na dobę. Pomogą Ci oni w poruszaniu się po mieście, jak również w rezerwacji restauracji, teatrów i innych miejscach. Zapraszamy do rezerwacji pobytu bezpośrednio przez naszą stronę internetową, lub możesz skontaktować się z naszym zespołem rezerwacji, który z przyjemnością wyjaśni różne dostępne opcje. Dzięki prawie 40-letniemu doświadczeniu nasz doświadczony zespół może zapewnić Państwu spokój ducha, tak aby każdy element Państwa pobytu spełniał Państwa oczekiwania.

Strona: https://www.chevalcollection.com/cheval-old-town-chambers/

Porównanie cen na różnych stronach w tym linku

Średnia cena za dobę: od 90 funtów

Ukryte miejsca na świecie o których wiedzą nieliczni. Poznaj niepublikowane treści, dołączysz do nas?