Szkocja

Malmaison Edinburgh- Ceny od 300 zł

Dzięki bliskiemu położeniu najciekawszych miejsc, takich jak Palace of Holyroodhouse (2,8 km) i Calton Hill (2,8 km), goście hotelu Malmaison Edinburgh mogą łatwo poznać jedne z najpopularniejszych atrakcji w Edynburgu.

Strona obiektu: https://www.malmaison.com/locations/edinburgh/

Ten butikowy hotel w Leith jest doskonale usytuowany na tętniącym życiem nabrzeżu. Dzięki wielu niezależnym sklepom, stylowym barom i nowoczesnym restauracjom Leith jest najbardziej ekscytującą okolicą w Edynburgu. Hotel znajduje się zaledwie 15 minut od historycznej Mili Królewskiej, dzięki czemu hotel jest idealną bazą wypadową do zwiedzania najpopularniejszych atrakcji Edynburga, takich jak Zamek Edynburski, Princes Street i Pałac Holyrood, jednocześnie ciesząc się niezrównanym chłodem modnej nadmorskiej dzielnicy Edynburga.

W Malmaison Edinburgh Leith, zrelaksuj się z przyjaciółmi w naszym eleganckim barze koktajlowym, a w słoneczne dni, nasz nadmorski taras ożywa, oferując doskonałe miejsce do popijania na Sauvignon. Wiemy, że szkocka pogoda może być nieprzewidywalna, więc jeśli zostaniesz złapany w deszczowy dzień, zarezerwuj swój stolik w Chez Mal Brasserie i poczęstuj się boskim lunchem lub kolacją. Ponadto oferujemy degustację wina z naszym niezwykle kompetentnym sommelierem, a także prywatną kolację dla maksymalnie 60 gości. I oczywiście mamy ponad 100 super stylowych pokoi i apartamentów – gwarantujemy, że Państwa pobyt w Edynburgu będzie niezapomniany.

Łatwy dostęp do strony oceanu, gdzie zacumowany jest Royal Yacht Britannia, a także kilka miejsc do jedzenia lub picia w pobliżu. W pobliżu są także pływające restauracje.

 

Ukryte miejsca na świecie o których wiedzą nieliczni. Poznaj niepublikowane treści, dołączysz do nas?