Szkocja

Point A Hotel Edinburgh Haymarket- Ceny od 130 zł

Nasze pokoje odzwierciedlają domowe doświadczenia, które staramy się zapewnić naszym gościom. Wierzymy, że ważne jest nie tylko, abyś czuł się u nas mile widziany i komfortowo, ale także abyś mógł odpocząć i poczuć się naprawdę jak u siebie w domu. Nasze przytulne pokoje zapewnią Państwu wszystko, co potrzebne do przyjemnego i satysfakcjonującego pobytu.

Dążymy do tego, aby nasze pokoje były sprzątane zgodnie z najwyższymi standardami i dlatego współpracujemy z zewnętrznymi konsultantami BHP, którzy ocenili nasze standardy czystości jako pięciogwiazdkowe. Aby zapewnić Państwu spokój ducha podczas pobytu u nas, wprowadziliśmy również dodatkowe środki, takie jak dodanie pieczęci bezpieczeństwa do pokoi po sprzątaniu oraz umożliwienie 24 godzin pomiędzy kolejnymi użyciami.

Nasze śniadanie w formie bufetu jest obecnie niedostępne, ale będziemy oferować torbę Brekkie Bag, którą będzie można zamówić za 5 funtów w recepcji. Brekkie Bag będzie zawierał garnek jogurtu, banan, croissant i karton soku pomarańczowego. Zawiera również herbatę lub kawę, które zostaną wykonane na zamówienie i odebrane w barze śniadaniowym. Brekkie Bag będzie dostępny do odbioru w barze śniadaniowym od 06:30 do 10:30 od poniedziałku do piątku oraz od 07:00 do 11:00 w weekendy i święta. W ciągu dnia (i w nocy) z lobby hotelowego dostępny jest również wybór przekąsek typu “chwytaj i jedź” oraz gorących napojów.

Link do ofert

 

Ukryte miejsca na świecie o których wiedzą nieliczni. Poznaj niepublikowane treści, dołączysz do nas?