Sekretne miejsca Edynburga

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy przewodnik, przewodnik, który niczym nie przypomina tych ze sklepów, wręcz przeciwnie. Unikamy głównych ulic, choć kryją one wyjątkowe perełki o których nie omieszkamy wspomnieć,  główne trasy zwiedzania to nie dla nas, my pokażemy Wam prawdziwy Edynburg, ten jakiego jeszcze nie znacie,ten którego nigdy nie zapomnicie.

Nasza propozycja Cię zachwyci, da do myślenia, przewodniki wystarczy zapisać na telefon a najskrytsze tajemnice Edynburga staną przez Wami otworem i to wszystko za mniej niż cena kawy.

Co znajdziecie w naszym e-booku

Wyruszamy w wyjątkową podróż związaną z tajemniczym Edynburgiem, miastem skąpanym w historiach średniowiecza, miejscem, które niezmienione od wieków kawałek po kawałku odsłania przez nami swoje nowe oblicze. Zapraszamy w najbardziej mroczne odmęty Edynburga, tam gdzie już dawno nie dociera słońce, tam gdzie historia zapisana na kartach pamięci zniknęła gdzieś w ukrytych komnatach podziemia centrum starego miasta. Wspólnie odkryjemy podziemne miasto Edynburga, nielegalne destylarnie, lochy, kryjówki złodziei oraz bogatą historię sekretnych zaułków, które gdzieś tam czekają na ponowne odkrycie. Zbadamy również tajemnicę ukrytych mostów i tego co skrywają w swoich podziemiach. Powiemy także o ukrytych miejscach tuż obok tłumnie spacerujących turystów, pokażemy Wam miejsca wyjątkowe, choć nieznane, pomimo tego że znajdują się tuż obok Was. Z naszym przewodnikiem po ukrytych miejscach, wizyta w Edynburgu pozostanie w Waszej pamięci na zawsze.

Nasz e-book to blisko 60 barwnych stron ze zdjęciami i opisami miejsc ale i to nie wszystko. Przygotowaliśmy również dodatkowy temat naszego forum, w którym nasz przewodnik z Edynburga jest do dyspozycji online lub na miejscu, 24 h szczegóły poniżej:

Edynburg forum

Nasza wyjątkowa propozycja jest również ciekawym uzupełnieniem normalnej trasy po najważniejszych atrakcjach Edynburga, którą przygotowaliśmy dla Was zupełnie za darmo, znajdziecie ją w linku poniżej 

Najważniejsze atrakcje Edynburga i porady

Ukryte miejsca na świecie o których wiedzą nieliczni. Poznaj niepublikowane treści, dołączysz do nas?